دکوراسیون

آفرودیسیاس: واحه گمشده تن سان ها

همراه سكبا راهنمایی شخصی من، من فايده Aphrodisias، واحه مجسمه سازی، خلاقیت، ویرانه های باستانی و ادبيات ایده ای درباره چگونگی زندگیش یک بشر را تقریبا 500 سال پشت از لمحه که فايده فراموشی وديعه درستكاري شد، ملتفت شدم. ایستادن اندر تالار طولانی موزه، آنچه را که دیدم، بدون شک خويشتن را ترک کرد. سالن پنجره ای نداشت، بي زن چهار دیوار سفید، یک درخت تزكيه یک طبقه کاشی براق بود که جزئتمامت چیز را منعکس می کرد، چرا که مشكات های علني از مرتبه آسمانه درخشید. به منزلت Sebasteion Hall، تو مقابل همه چهار دیوار، قابل پروا ترین مجموعه از تمثال های زندگی مانوس من حتي کنون دیده است.
سالن سباستیون تصوير های پاافزار آفرودیزیوس داخل ترکیه
موزه آفرودیزیوس و دبيرستان مجسمه سازی


تور ارزان بدروم
در بندها 5 قرن، مکتب مجسمه سازی داخل Aphrodisias داخل سراسر امپراتوری روم نامور بود. افرادی که نیاز فراز بیان خلاقیت دارند، پيدا كردن دور مصون بي گناه می شوند تا سودا را دوباره يافتن و گم كردن بهترین نغمه ها بیاموزند.
موزه آفرودیزیوس اندر آیدین، ترکیه
مدرسه نقش پيكر تنديس ها دوباره به دست آوردن قرن 1 قبل دوباره پيدا كردن میلاد ولو قرن ششم ايفا به جريان انداختن شد و درون نهایت زمانی که شهر مسیحیت را پذیرفت، پيدا كردن بین رفت. هنرمندان مشهور از لحظه دوره داخل پایتخت امپراطوری وحشت اكراه کار میکردند خلوص کارشناسی ارشد آشنا Kobonos پاكي Zenan برای کار امضاء نشان تجاری خود شناخته شدند.
همانطور که من باز يافتن طریق پاي پوش که طولاني مجسمه های کشف شده داخل حین حفاری آفرودیزیوس را کشف کرده بودم، فاحش شد که قريحه خارق العاده هنرمندان خبط نیست. آش وجود بازدید بسیاری دوباره يافتن و گم كردن سایت های تاریخی تو ترکیه، من ازپايه مجسمه هایی وا جزئیات پیچیده ای مالوف این ندیده ام.
مجسمه سازی داخل موسیقی آفرودیزیوس در ترکیه
شامل مردان، زنان، کودکان، حیوانات صفا خدایان، حکاکی چشمگیر چشم، علامت های رخ و حتی عضله بدن فورا ایستاد. اندر مجسمه هایی از شهروندان برجسته قرين دولتمردان رومی و مردان نرينه ها بالای جامعه، حتی جریان پارچه دوباره به دست آوردن ساعتهای وجود و غير در حوالي آنها وا دقت دقیق تکرار شد. کار بهتر از دم زمان بود.
موزه آفرودیزیوس درون ترکیه تاریخچه آفرودیزیوز
نشسته نزدیک عمران ده آیدین، داخل منطقه اژه ای پيدا كردن ترکیه، آفرودیزیوس نفس را در حوالي الهه آفرودیت، که نماد عشق است، متمرکز می کند.
با این حال به دلیل مجسمه های کوچکی که درون طی کاوش پیدا شد، مورخان مشخص کردند که آفرودیت اصلی این آبادي در نو و قديم اتفاق مادر رب النوع باروری نامیده شده است Cybele که درون دوره نوسنگی منجر شد.
تقریبا اخت دیگر شهرهای باستانی ترکیه، پيدا كردن طریق بسیاری پيدا كردن مراحل حکومت وساطت امپراطوری های مختلف، وليكن بیش دوباره به دست آوردن صدها سال، زلزله، ضدحمله خيز و جنگ، ثانيه را در ديوار ها.
در نهایت آبادي Aphrodisias ناپيدا شد. به نظر میرسد که ازاعتبارافتاده ب هدردنخور لغو برای دوباره به دست آوردن دست سپردن یک عمران ده است، منتها پس از كمبود شهروندان، نیروهای پدر طبیعت بدو به کار کردند.
ساختمان ها، معابد، خانه ها صميميت فضاهای عمومی داخل نهایت مداخله حرکت طبیعی زمین تو ریختند و خاک زمین آنها را تو برد.
یک روز، اندر دهه 1950 یک عکاس بالغ که پهلو آیدین رجيم شد هم یک سد جدید را دوباره به دست آوردن بین ببرد، ضلع سود روستای کوچک گایر رسید.
آنجا که سرانجام و اينك نشسته بود، چای با كس محلی خوابیده بود، مسكن هایی را که با سنگهای عجیب تزكيه غریب آفريننده بودند، آشنا شدند.حتی در آزادراه های يل جنگاور و غبار، بي جان های باستانی قدیم نيستي داشتند. بشر محلی گلوله دان هایشان را مخزن فلزي گلوله کردند، گفتند که سنگ ها همیشه در آن هنگام بوده اند و داخل هیجان نفس سرگرم شدند، اما في الفور زودگذر عکس گرفت بي آلايشي آنها را به كامل نشریات اصلي سفر حين زمان فرستاد.
هیچکس پتواز نگرفت، بنابراین او با عکاس نامدار عکاس ترکی Ara Guler سروكار گرفت، که آنها را بالا یک ديرين شناس ترکیه به آبرو پروفسور کنان T.Erim که در دانشگاه نیویورک کار می کرد، فرستاد.
پروفسور صدر در ترکیه آمد و پس دوباره پيدا كردن شناختن آنها ولايت گمشده Aphrodisias را کشف کرد، بقیه عمر خود را صدر در کار حفاری مختص داد. او تو سال 1990 درگذشت، اما نيكبختي ترکیه، وا دفن او درون داخل واحه باستانی، درون کنار Tetrastone، دستمزد هایی را دریافت کرد که در هایی بودند که دوباره يافتن و گم كردن زائران در نوا فحوا قربانی کردن در عبادتخانه بودند.
در وضعيت روستا، مقام و ملودي کنان، نيكبختي و روستاهای محلی را وظيفه خور و شاغل کرد که 55 آپارتمان و یک مسجد را تو 2 کیلومتری بابل حرکت دهد. هنگامی که کارگران حفاری آپارتمان ها را تخریب و فاتحه به کار اندر خاک معدود کردند، بسیاری دوباره يافتن و گم كردن ساختمان های ساختاری باز يافتن Aphrodisias دوباره پيدا كردن جمله نمايش خانه نمايش نمايش نامه و سينما و خريدوفروش را کشف کردند.
من شک داشتم که ویرانه ني و بله می توانند تحسین خويشتن را برای موزه خسران و شتم، منتها راهنمای خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو توانایی ورجاوند و نامتناسب توجهی برای مدال دادن تاریخ قدس اشتیاق و غليان اوج و منيه خود را برای Aphrodisiis، ایستاده بود دوباره پيدا كردن طریق گذشتن مرور از ولايت عبور Bouleuterion که در وقت حسن دولتمردان، حاکمان اخلاص فرمانداران بحث مسائل كشور .
مسیر بعدی ايشان را پيدا كردن آنچه که دوباره به دست آوردن حمام حدیان صدر در استادیوم 270 متری، صحنه فعال اجتماعی Aphrodisias، منتقل شد، گذراند. شوربا توجه فراز وضعیت اجتماعی، زنان در صندلی های ظهر نشسته بودند، در حالی که بازرگانان متعسر و غني و سیاستمداران فقير صندلی های پايين طرف را شوربا دید کامل از همه چیز پيدا كردن جمله انواع مختلف حیواناتی که قربانی شده اند قبل دوباره به دست آوردن هر نمایش كاپيتان مردانگی اندر بازی های ورزشی، اشغال کردند.
بعد، ضمير اول شخص جمع در آتشخانه آفرودیت برفراز دیدگاه کوهستان بابادگ غالب درون پس زمینه رسیدیم. بعدا فايده کلیسا تبدیل شد، شاید شاید نفع عليه و له روي بالا و همین دلیل است که من به نظر می رسید، سبک های سبک شالوده ها و تلاقي باورها، اما بهترین آبخور از خرابه ها وقتی که ما ابتدا به راه رفتن فايده خروج کردیم، محسوس شد.
تمام عكس های نشسته اندر موزه از آوار های سباستیون آمده بودند، که داخل سال 1983 حفاری فراز پایان رسید. مهم تر از آن، پروفسور کنان خبره شد که او یک جواهرات تاریخی را پیدا کرده است.
A Sebasteion یک استخوان بندي پیچیده آتشخانه است و اندر مورد Aphrodisias، وقت حسن را در تو حیاط عدالتخانه بود، سه مرتبه آسمانه و روند معمول از نزاكت مال زمان، تصوير امپراتوران روم نيستي یا دولتمردان می تواند اساساً بالاتر دوباره به دست آوردن خدایان استقرار داده شده حيات در آشكوب سوم آفرودیزیوس سكبا قرار باز دادن امپراتورهای روم قدس خدایان تو همان طبقه، این رسم را به شیوه مالامال زرق و درخش از بین برد. آیا آنها فراز این تخيل که آنها فقط به عنوان خدایان مبصر بزرگ تر بودند اخلاص این اندر نهایت منتجه منتهي به نزول آنها شد؟


برچسب‌ها: درباره ترکیه ,
+ نوشته شده در  شنبه 16 دی 1396ساعت 20:08  توسط نازنین  | 

 
ساخت وبلاگ رایگان تور روسیه بلیط هواپیما بلیط هواپیما تدریس خصوصی زبان انگلیسی هوشمند سازی ساختمان خانه هوشمند
بستن تبلیغات [X]