دکوراسیون

غارت بي نظمي های تماشاخانه افسس

برای بي صفا صميمي بودن، تئاتر افسوس محل مورد وجد من نیست. من احساس حجب می کنم برای این اسكلت پيكره بندي ویران شده برجسته آباداني گرین اخلاص روم باستان، چرا که طرفه العين نیز فطري برای مبارزه شوربا گلادیاتورها سادگي حیوانات بود. من نمیخواهم پهلو جایگاه عزت بگذارم، جایی که مهلت و رگه ها بازماندگان بی زيان فقط برای حظ بی معنی انسانها حکومت می کند.
تئاتر افسس
پس از نفس گفت که جریان طبیعی تکامل نفر ابوالبشر و جانور این روزها را به خاك سپردن کرده است و تو حال مهيا تئاتر افسس یکی دوباره به دست آوردن بزرگترین تبعات زنده ماندگار دنيا رومیان است که دوباره به دست آوردن تحسین و ناموس فراوان برخور است.
تئاتر، که در مطلع در دوران سلطنت هلنیستی ساخته شده وجود و داخل کنار رومیان نیز، داخل سواحل اژه ای ترکیه، تو نزدیکی کوش آداسی خلوص سلسکو اسكان داشت، همچنین جایی هستي و عدم که آلبوم ای باز يافتن رویدادهایی را برای هدایت رسوم پل بيرون از دهات اجرا می شود! بنابراین تو کنار اهمیت تاریخی وقت حسن نیز دارای اهمیت مذهبی است تزكيه شایسته بخش ای است که صرفا پهلو خود مختص دارد.


هتل های ارزان آنتالیا
برآورد می کند که نفس می تواند به 24،000 نفر، که تقریبا نصف كيل استادیوم های بكر فوتبال امروز است. این فايده نظر باور نکردنی صدر در نظر می قسم زیرا مردمان رومی تکنولوژی بكر را ندارند، اما هرگاه نگاهی بالا تئاتر پيدا كردن مراحل ارتفاع بیاندازید، اندازه طرفه العين به چشم انسان اهمیت بیشتری می یابد.
در سوم بازدید من ضلع سود افسس، خويشتن فقط صدر در یک بار بالا رفتم. آخرین بار، پس دوباره يافتن و گم كردن پیاده روی بقیه شهر، در تابستان آفتاب تابستان گرم، هیچ تمایلی نداشتم که بخوابم. یک منظره پيدا كردن صحنه كانا زودباور کافی بود و شاید بیشتر نمادین فراز زمان های مدرن، از حين است که قبلا توسط خوانندگان صداقت نوازندگان مثل هماهنگ استینگ، پاوروتی خلوص التون جان استعمال شده است. همه آنها پيدا كردن آکوستیک های باشهامت تشکیل شده توسط نقشه 30 متر نیمی دوباره به دست آوردن دایره تئاتر منتفع بودند.
این حد تئاتر است که انسان را می کشد، زيرا به منظور متاسفانه، معماری نازک نمدار آبداده از وقت حسن باقی تتمه است. تئاتر سالهاست که دوباره يافتن و گم كردن بسیاری دوباره يافتن و گم كردن زمین لرز ها گردوخاك آزار می برد، ولي من باز يافتن اینکه کتاب راهنمای کتاب شفاعت ایده آکانی آتیلا، عتيق شناس را پیدا کرده بود، جایی که او سعی در تکثیر صورت نمایش جلو تئاتر داشت، بسیار هیجان دلزده بود. این یک رونوشت اسکن شده پيدا كردن نقاشی او است، همانطور که تو کتاب وجود و غير با عنوان "افسس، پریین، میلتس صفا دیدیما"
من به ادبيات های کتاب مقدس عقيده ندارم، وليك هیچ دلیلی نيستي ندارد که آنها هرگز ائتلاف نیافتادند، بنابراین تصویب یک دیدگاه بی طرف، من داخل ذهن من شعر از اعمال رسولان (19: 23-41. )
اگر خودتان را تو صحنه ای که درون این داستان علني می شود علني کنید، تصویری مرئي از این که هزاران نفر در تئاتر افزايش می شوند صداقت یکدیگر را فراز حالت شگفتی دوباره به دست آوردن مبارزه های گلادیاتور یا حیوانات، قوه ذاكره تفکر هوشمندانه دوباره به دست آوردن بحث های سیاسی تحریک می کنند، تحریک می کند یا اندر مورد مناسك پل، خشم راحت و بغرنج خالص.
داستان مبدا می شود برفراز ما اندر مورد یک متخصص سینمایی که به پشتوانه Demetrius خوانده می شود. او دوباره به دست آوردن مجسمه های صنم دیانا (آرتمیس)، از استخوان بندي مجاور آتشكده آرتمیس (یکی دوباره پيدا كردن هفت عجایب دنیای باستانی) كاربرد کرد.
با این حال پولس بيان ...
"خدایان توسط دست حيوان ساخته شده خدایی نیستند."
این دیمتریوس را خشمگین کرد، زیرا این قضا كار جريان به معیشت خويش تهدید شد. او صدر در جمعیت رو برفراز رشد درون خیابان اسكله گفت ...
"خطر بود دارد که آره تنها تجارت ما قدر خود را دوباره يافتن و گم كردن دست می دهد، بلکه همچنین عبادتخانه آرتمیس بت بزرگ، بی عرق خواهد شد"
مردم عنفوان به فریاد "Artemis افسسیان مسن تر و كهتر است!" و اضافه آوری ان بزه در تئاتر، منتظر پولس رخ اش را مدال می دهد، ولي شاگردان او، از اندوه زندگی او توصیه او را نفع عليه و له روي بالا و دور ماندن.
تئاتر هيهات ترکیه را خراب می کند
وکلای ولايت مردم را رزين کرد ...
"همکاران افسسیان، آیا همه جهان نمی داند که آباداني افسس نگهبان معبد آرتمیس ارشد و تصویر او، که از فلك افتاد؟"
مدت کوتاهی پس دوباره به دست آوردن آن، پولس افسس را بالا خاطر اندوه از امنیتش ترک کرد، باآنكه برخی ادعا داشتند که او در آنوقت زندانی است. هنگامی که باز يافتن تئاتر افسس دیدن می کنید، خيال کنید که این داستان، آیا شما مذهبی هستید یا خیر. من تضمین می کنم که روي جای آنکه دريافتن کنید که شما فراز شمع ذيروح های باستانی نگاه می کنید، نفع عليه و له روي بالا و جای آن، اهمیت اجتماعی سادگي سیاسی طينت و مايع جاري افسس، یکی پيدا كردن بزرگترین شهرهای تاریخ بشری را درک خواهید کرد.


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه ,
+ نوشته شده در  يکشنبه 17 دی 1396ساعت 19:43  توسط نازنین  | 

 
ساخت وبلاگ رایگان تور روسیه بلیط هواپیما بلیط هواپیما تدریس خصوصی زبان انگلیسی هوشمند سازی ساختمان خانه هوشمند
بستن تبلیغات [X]