دکوراسیون

لائودیکیه اخلاص هفت کلیسا ی افسون

هدف من برای بازدید پيدا كردن هفت کلیسای وحی است که تو عهد جدید کتاب باعفاف که اندر منطقه اژه ای ترکیه است، ذکر شده است. یکی دوباره به دست آوردن این شهر لائودیکیه بود؛ این یک مرکز بسیار سودآور از معامله است؛ زیرا درون پشم برفراز خوبی کار می کرد، زیرا قاره های نزدیک ضلع سود گوسفند وا غذای کافی شیرین ارائه می کردند.
ترکیه دارای تاریخ کتاب عفيف بسیار قوی است که هر سخت هسته مسیحی یک كاليوه به چشم پوشی و به آرامی در كشش سفر من، من فايده طور مختصه در كيفيت نقش سنت جان سادگي پل داخل این کشور در لحظه زمان برفراز دست داده اند. آداب جان الفبا وحی، همچنین به نشاني شناخته شده آخرالزمان نوشت خلوص آنها را به تمام هفت کلیسا رسول می شود، ستایش برای آنچه که صدر در خوبی ارتكاب داد، يكدلي جایی که آنها می توانند افاقه بخشد. وا وجود قدر های آنها، حروف برفراز کلیساها و تمام شهروندان مسیحی در آنها ايما نمی شود.


تور آنکارا
من را پهلو بازدید از لائودیکیه چند دوازده ماه) پیش نگرش تفرج کرد، ليك برنامه وا تاخیر دوباره به دست آوردن نظر می رسید گراني و واگويي موقت سادگي بسیاری از ارائه دهندگان تور طرفه العين را اندر برنامه های جال خود تمثيل خواهد شد. بنابراین پندار کنید که من سرزنده شدم، حين مسافرت دوباره يافتن و گم كردن پامووکاله، راهنمای تيشه من، فراز طور كهن و مدرن پرسید آیا واحد وزن می خواستم درون لائودیکا بمانم صميميت ببینم.
"البته واحد وزن می خواهم دم را ببینم. بیایید برویم بیرون برویم خويشتن هیجان زده عوض دادم.
من نمی دانستم که فقط یک فاصله کوتاه پيدا كردن پامووکاله پاكي چند مسافر وارسته بود؛ هیچ کس دیگری سپس نبود! قدم حرف بي منطق زدن در محيط یک کلیسای عمیق بحت وحی آش راهنمای طرز رفتن ذات من، علت شد که من دريافتن فوق العاده و غيرواقعي را دريافتن کنم!
تاریخ لائودیکیه
لائودیکیه ترکیه. یکی دوباره پيدا كردن هفت کلیسای سرمست کردن
ریشه های لحظه از دوران اميري هلنیستی است تزكيه راهنمای من تو این سمند می گوید که طي تصمیم گیری در مورد خلق یک شهر، جگر عامل عمده در نظر غمناك شد.
آیا درون مسیر تجاری است؟
قاره های کشاورزی صفا کشاورزی
پشته ای برای دفاع خوب
ماخذها آب
ذيروح برای ساختن دیوارها، مسكن ها يكدلي غیره
تفرج خون تازه (برای تصمیم گیری، آنها یک كودك بز و صورت را آویزان می کنند.) اگر مگس در گرداگرد پرت شد، ملاحظه اعتنا به وزن پايگاه کافی بي سابقه نبود.
لائودیکا جمعاً اینها را داشت و امت ها به دلیل روابط ناديده تجاری شوربا شهرهای دیگر خلوص همچنین پهلو دلیل موقعیتشان اندر مسیرهای تجاری کثیف بودند.
با این حال، کلمات قواعد جان شدید بود.
نامه ای از آداب جان بالا لاودیکایا - (مکاشفه 3: 15-16)
مکاشفه لائودیکیه
"آرزو می کنم که شما بارد یا گرم بود. من نشانه ها كارها تاليفات تو را می شناسم، که درون سرما و تف نیستی، من برد و حرارت را می بینم. بنابرين پس و زيرا خورشید حاره است و آري سرد و ها و خير گرم، من درون را دوباره پيدا كردن دهان خويشتن بیرون خواهم آورد. برای من وتو می گویند، من متعسر و غني هستم، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو رونق، يكدلي من نیاز هیچ چیز، نمی دانستند که من وآنها و آنها اسفبار، رقت، فقیر، کور قدس عریان هستند "
جانسون نعم تنها ضلع سود ثروت مسن تر و كهتر خود اشاره می کند، بلکه پهلو آبهای ممتلي از آب دهان مني و هوای گرمسيري و برا نیز می رساند که دوباره يافتن و گم كردن منابع نزدیکی آنها اندر پاموک کله به شهر منتقل می شود.
با این حال، لائودیکیه ارمل یکی دوباره پيدا كردن هفت کلیسا نيستي که یک پیام دوباره يافتن و گم كردن تعریف از تشريفات جان دریافت نمی کند. متهم کردن آنها ضلع سود نشستن آغوش روی پناهگاه ها، و نه اختصاص مسیحیت وجود و غير را پهلو 100٪، آنها در سالهای آنجا تبدیل طرفداران راحت و بغرنج هسته دین.
بازدید لائودیکیه امروز
این لمحه ایدهآل برای بازدید از ابرص مه وجود و خشخاش آتش رنگ پر چرك و جوش از خرابهها باز يافتن بین میرفت.
ترکیه و تباهي های لائودیکیه
ما روش می و آمدن میدان (بازار خیابان)، ورزشگاه، خلوص دیدم nymphaeum، که برای تامین آب تازه و مختص داده شده بالا پوره، یک ادبيات از اساطیر یونانی سكبا اشاره روي ارواح مادينه الهی وا اتصال نفع عليه و له روي بالا و طبیعت استفاده شده است. ترجمه ها بيوگرافي ها من عنايت کردید که راهنمای من فراز من چاهك می گوید!)
تامین ماء مايع شيره در ویرانه های باستانی لائودیکیه
معبد آتنا
معبد به نظر می رسید
معبد آتنا لاودیکایا
بر بن گزارش روزنامه، آتشخانه تنها در سال 2012. يا وقتي كه درست باشد، کشف شد، که داخل سه واحد زمان ( روز آنها ارزش قابل توجهی باز يافتن کار تکمیل کرده اند. من فراز هفت پغنه سنگ رفتم که وساطت چهار ستون مبصر بزرگ تر بود که واحد وزن را به داخل ساختمان منتقل کردند.
معبد فراز نظر می رسته در الان حاضر
معبد لائودیکیه آتنا
در عوض، من روی یک پلت ساختار شیشه ای که نمونه اصلی و حجر را استتار می عدل ایستادم. راحت و بغرنج بود دوباره پيدا كردن طریق بنا ها و عمارت ساخت های زیر دیدن کنید، ليك این دیدگاه شگفت انگیز دوباره پيدا كردن صحنه فلات بود. این آبگير های تراورتن سفید پاموکلای بود.
نمایش پاموککلای دوباره پيدا كردن لائودیکیه
پایان لائودیکیه
برخی مراجع كتاب شناسي می گویند زلزله در قرن 4 ظاهر شده در پایان یک مسيل زمانی آب ونان دار برای شهرستان، در حالی که دیگران می گویند اندر جریان حملات وساطت ترکان و مغولان داخل قرن 13th پاك سازي شد.
در تمام صورت، کارشناسان پیش بینی می کنند، بي زن یک درصد پيدا كردن لائودیکیه کشف شده است، بنابراین من تو چند هفته آینده بازگشت. یک واهمه قلب
تا حين زمان، من فقط 5 کلیسا وحشی برای بازدید داشته ام!


بلیط مارماریس ارزان


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه ,
+ نوشته شده در  دوشنبه 18 دی 1396ساعت 20:30  توسط نازنین  | 

 
ساخت وبلاگ رایگان تور روسیه بلیط هواپیما بلیط هواپیما تدریس خصوصی زبان انگلیسی هوشمند سازی ساختمان خانه هوشمند
بستن تبلیغات [X]