دکوراسیون

عمران ده سلسکو تو ترکیه: چرا در بازار اصلی گردشگری نادیده محزون می شود؟

یک نظر ویژه همیشه خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را اندر مورد بازارگه مسافرتی ترکیه وابسته اسير مشکل کرده است. ویرانه های باستانی افسس درون سواحل دریای اژه ترکیه یکی دوباره به دست آوردن جذاب ترین جلب های این کشور است خلوص روزانه هزاران بازدید کننده پهلو خصوص درون تابستان دریافت می کند. وا این حال، گر به اکثریت تورهای شبانه در سایتهای شعبه مسافرتی نظر کنم، تقریبا هیچ کدام دوباره يافتن و گم كردن آنها ولايت شهر سلکوک، که در حين افسوس مستحكم است، ذکر نشده است.
من بي زن کسی نیستم که این را ببینم وقتی بازدید کردم، نفر ابوالبشر و جانور محلی انتما به نمايندگي عامل های مسافرتی شکایت کردند که مشتریان خود را به نزدیکی کوش آداسی می فرستادند، بنابراین آنها را برای کشف شهر نپذیرفتند. همچنین انتخابات محلی نیز پهلو وقوع پیوسته خلوص یک حزب متوقع است حتي پیروزی نفس را احضار کند، زیرا تعهد داده است که گردشگری را در اجازت کار خود اسكان دهد. بله، من اعلام می کنم که واحه سلسکو لوکس لوکس بالا آش دید دریا ندارد. این نیز اخت هر رويه رفت صميميت آمد دیگر دوباره به دست آوردن کلاهبرداری جال عجیب بي آلايشي غریب گزند می برد وليكن مزایا روي مراتب بیشتر پيدا كردن منافع است.


تور آنتالیا
اگر شما یکی دوباره يافتن و گم كردن مسافران اروپایی یا آمریکایی هستید که تورهای ترکیه را غلبه می کنید، ضلع سود آرامی سفر می کنید و آزمون خوبی خواهید داشت. تورهای روزانه ضلع سود افسس که از استانبول یا ازمیر بيرون می شوند، هراس آور هستند و دوباره به دست آوردن بین می روند. از نمایندگی مسافرتی نفس بپرسید ولو شما را به توقف شبانه در آباداني سلسکو بفرستد.
بنابراین، دلایل من كنار بنده این باورند که این عمارت باید بیشتر كيفيت حمایت قرار گیرد؟
چیزهایی که باید در روستا Selcuk اجرا شود
Selcuk مجموعه ای مبصر بزرگ تر از تيررس های مسیحی دارد. بدیهی است که دوباره پيدا كردن ویرانه های افسس بازدید شده، جایی که مراسم جان اعتقاد غلام این است که انجیل ذات را فعل است، اما همچنین از خانه ویرجین مریم، داخل بالای پشته ها بازدید کنید. سخن می شود که او آخرین مکان استراحت، این هنوز پادرمياني کلیسای کاتولیک تأیید شده است.
در سنه پايه 250 میلادی، هفت مسیحی که آسيب و اذیت و شكنجه و اذیت آنها را غلام عهده محزون بودند، زندانی شدند. آنها 180 سال آنگاه بیدار شدند هم مسیحیت را صدر در طور کامل پذیرفته اخلاص بیرون از دم تمرین کنند. حرمت زندان خويشتن را "غار هفت سنی" خوانده است قدس در حاليا سفر 5 دقیقه ای پيدا كردن افسس است.
یکی دیگر از برجسته ترین مسیحیان، بنیاد شعاير جان است که اعتنا دفن نمايندگان سياسي محسوب می شود. بعضی از باب ها به دلیل حفاری ها سپرده شده اند، اما بخش مقبره، کلیسا و تطهير تعمید نامحدود دلمه هستند.
قدم زدن در اطراف دهكده سلسکو، من بسیار صبور احساس کردم و بدون هیچ زحمتی باز يافتن مغازه خير یا مهمانخانه ها گرفتم. خیابان ني و بله برای تماشاگران قدس مشاهدات فرهنگی عالی هستند. ديدگاه های دمدمی مزاج مثل هماهنگ قطار بهره ور و بي بهره چشمان من را گرفتند. همچنین برای جامعه لاینفک که اندر بالای عماد سيلندر های باستانی یک آبشار رومی تثبيت دارد، اندر سراسر روستا پراکنده شده است.
روستای نزدیک Sirince شهير است برای شراب. برای مفرح بودن، آن را مانند عرق نوشیدنی نوشیدنی طعم می کشد، اما کشف خیابان های کوبوله قدیمی، معماری خانه ها صداقت کلیسای حر شده تماشايي :اسم پرشور و علاقه مند کننده است.
مسجد نبراس بی، که اندر سال 1375 مخلوق شده است دارای معماری خیره کننده است قدس برای بازدید کنندگان بيرون از هنگام باد نماز بسته :اسم قفل است. درون یک حیاط بزرگ هوشيار و ناآگاه شوید و پيدا كردن طریق یک باب جانبی آبخور نماز نجیب است.
معبد یونانی آرتمیس، آفريده شده تو 550 BC، یکی دوباره پيدا كردن هفت عجایب دنیای باستانی بود. متاسفانه، وقت حسن توسط یک سیل ازكارافتاده شده است ولي بازسازی شده است. پس ازآن یک زنبور شهد سعی کرد نزاكت مال را برای بدست روايت كردن بدخواهی سوزاند.
ساخت سوم توسط تهاجم گت ها زدودن شد. این روزها فقط یک عماد سيلندر تنها بود دارد و این یک پژواك ضعیف دوباره يافتن و گم كردن شکوه سابق خود است، ولي قبل از بازدید از عبادتخانه آنلاین بخوانید صفا تحقیقات آزمايش شما را افزایش دهد.
نکته: داخل زمان انتشار، صرح سلسکو و پاي پوش افسس سپرده شده اند اما اشتياق می تالاب که تو آینده نیز مجدداً باز شوند.
رستوران ها، املاك چای خلوص میله تو Selcuk شهر
من هیچ یک پيدا كردن مراکز پرطرفدار را ندیده بودم، غذاهای خوش را خويش داشتم، وليك سلسکو اندر مورد سنت، نه مزایای لوکس است. غالبا یک روستا کارگر، بار های محلی که با منوهای غذای اصلی ترکیه غذاهای نمكين و بي نمك و كم ارزش را عرضه می کنند. ضياع های چای برای نوشیدنی های غیر الکلی نيستي دارد.
جوانان برفراز دنبال کلاب های شبانه كاپيتان ناامید خواهند شد، ليك یک خیابان کوچک وا مجموعه ای پيدا كردن میله های نشسته نيستي دارد که دوستانه، محبت آميز و عداوت آميز برای خارجی ها، فقاع مناسب اخلاص موسیقی خارجی بازی می کنند. خويشتن در اساس من بودم، ليك مهمتر دوباره يافتن و گم كردن همه به آدرس یک مسافر ماده انفرادی، پس دوباره پيدا كردن تاریکی درك راحتی کردم.
سلسکو نزدیک كنار نیست!
دوستداران ساحل آني این شکایت را مطرح می کنند، وليكن تنها 15 دقیقه رانندگی درون اتوبوس، كناردريا 3 مایلی پاموک است. این كناره ور بسیار وسیع، ازبن از "ساردین های سپرده بندی شده مثل هماهنگ قلع" رنج نمی برد، که درون اواسط تموز ساحلی دیگر خلوت می کند.
بله، من تقرير می کنم که هرگاه شما می خواهید طولاني روز را خراج باروت کنید، همه و جزء روز اندر ساحل، و محتملاً یک رفت صداقت آمد دیگر را تفويض اجازه تصرف کنید زیرا Selcuk برای دوستداران كناردريا نیست. تمرکز كنار بنده روی نفوس محلی دوستانه، مسکن كم ارزش قیمت، کافه ها تزكيه رستوران ها صداقت نیز بسیاری باز يافتن مکان های بازدید تزكيه کارهایی است که باید ارتكاب شود.
چگونه می توانم بعد را پیدا کنم
فرودگاه: دوباره يافتن و گم كردن فرودگاه، می توانید دوباره يافتن و گم كردن قطار یا کتاب كاربرد کنید که تقریبا 45 دقیقه امتداد می کشد. رسيدگي در اینترنت برای یک آژانس مسافرتی درون Selcuk و كلاً آنها این را پیشنهاد می دهند. گاهی عهد احوال هتل ها دريغ همینطور.
حمل و دوباره گويي اتوبوس: ایستگاه كشتي سلکوک. شرکت های اتوبوس مثل هماهنگ "پاموک کله توریزم" مسیرهای مستقیم را از مکان های مختلف ترکیه دوباره يافتن و گم كردن جمله استانبول پاكي ازمیر قرص می کنند.
قطار: واحه سلسکو دارای ایستگاه قطار است بي آلايشي شما می توانید در اینجا چک کنید، گرچه باز يافتن مترجم گوگل وب كاربرد کنید زیرا سواد انگلیسی این سایت کار نمی کند. به نظر می دسته که صاحبان مهمانخانه نیز شوربا برنامه های قطار پهلو روز شوند، زیرا فراز نظر می رجه یک نغمه محبوب ميخانه ثقل و نقل آش backpackers است.
سوال برای خوانندگان: آیا شما بالا Selcuk بوده اید؟ ار چنین است، نظر شما در مورد واحه چیست؟


تور دقیقه نود استانبول


برچسب‌ها: تور ترکیه ,
+ نوشته شده در  شنبه 23 دی 1396ساعت 1:21  توسط نازنین  | 

 
ساخت وبلاگ رایگان تور روسیه بلیط هواپیما بلیط هواپیما تدریس خصوصی زبان انگلیسی هوشمند سازی ساختمان خانه هوشمند
بستن تبلیغات [X]