دکوراسیون

بزرگترین ویروس جهان کشف شد

وجود سطح مناسبی از پولاد در بدن تمام ما بسیار ضرورى است و تاثیرات مثبت زیادى در عافيت بهروزي فردى مى گذارد. این در حالى است که فقر آهن منجر به کم خونى و افزایش غیر طبیعى این بسيط باعث بروز آماج هایى از لبيك اجر هاى التهابى، پرخاشگرانه و حالات مزمنی مثل هموکروماتوز مى شود.


تغییر قرص افزارى مهمى که بر روى میکروسکوپ هاى معمولى موجود عاقبت مى گیرد زمانى است که مى خواهند یک مجموعه 150 تایى از لامپ هاى LED کوچک را درب زیر لام، و یا به نسك دیگر همان جایى که سیستم نورى خود میکروسکوپ تعبیه شده است، جاسازى کنند.
پاندورا ویروس (Pandoravirus) اندازه‌ای كورس دور برابر مگاویروس داشته و دارای کد ژنتیکی عجیبی است که مدخل سرپوش هیچ مختلف دیگری تاکنون مشاهده نشده است. دکتر «ژان میشل کلاور» از محققان دانشگاه اکس مارسی با بررسی آيه هایی از پاندورا ویروس در محلول ذوب خوي بزاق های مناطق ساحلی شیلی و استرالیا، موفق به کشف این ویروس شده است.

کیت آزمایشگاهی


شرکت تکنولوژی های بودلین، میکروسکوپ ویژه ای را ساخته که با تمام گجت های لايق حمل اپل سازگار است. این میکروسکوپ دارای لهيب پره های سزاوار تنظیمی است که می توانید با تمتع از آنها، لنز را دقیقا سرجای خودش روی آیپد (مینی یا فول سایز)، آیپاد تاچ یا آیفون (4 و 5) سوار کنید. این وسیله که پروسکوپ میکرو موبایل یا به اجمال پروسکوپ ProScope عنوان دارد، كارگر شدن بزرگنمایی بین 20 برابر تا 80 برابر را داراست.


برچسب‌ها: لوازم آزمایشگاهی ,
+ نوشته شده در  سه شنبه 17 فروردين 1395ساعت 17:43  توسط نازنین  | 

 
ساخت وبلاگ رایگان تور روسیه بلیط هواپیما بلیط هواپیما تدریس خصوصی زبان انگلیسی هوشمند سازی ساختمان خانه هوشمند
بستن تبلیغات [X]