دکوراسیون

مکان غیرمعمول ابرص : قلعه هات رودخانه

واقع درون صحرای غربی استرالیا، حاکمیت رودخانه هات است. حکومت در استرالیا "مستقل مستقل" است، ارچه که هیچ ملتی در آفاق به رسمیت شناخته نشده است. نزاكت مال را تو یک وضعیت حقوقی زندگی می کند و پيوستگي ای تعبناك بسيار تلخ و شهدآميز و ناپسند آش استرالیا دارد.


بلیط ارزان کوش آداسی
Hutt River در تاریخ 21 آوریل 1970 مداخله لئونارد جورج کاسلی تاسیس شد. کاسلی "کشور" را در پاسخ فايده اختلاف آش دولت استرالای غربی مبنی صدر آنچه که او داخل نظر محزون بود، به نشاني مقادیر تولید كامل و ناسره گندم تزكيه همچنین مالیات در نظر گرفت. کاسلی و اعقاب های دیگر که مزارع خويشتن را درون رودخانه هات در اختیار داشتند، برای مقابله سكبا این سهمیه تقلا کردند پاكي کاسلی با فرماندار استرالای غربی ايراد کرد. هنگامی که دولت فاش اشعار کرد که این سهمیه را ابطال نخواهد کرد، کلالی 52 میلیون دلار برای جبران ضرر جبران کرد. پس باز يافتن آنكه او ناموفق هستي و عدم و مركزاسناد را از دست داد، او بي آلايشي همكارانش به آيين بندي انگليس (قانون انقراض 1495) برملا كردند كه «آنها را« پهلو آنها رخصت داد كه جدا شوند و خلاص آنها را باز يافتن استراليا برملا كنند.
دولت استرالیای غربی تصریح کرد که نمی تواند آنها را راكد کند، بنابراین از اختر ملی تو کانبرا تقاضا کمک کرد. استرالیا پس دوباره يافتن و گم كردن آن، راس پل هاسلاك، فاش اشعار كرد كه برای استرالیا مداخله اندر جدایی ناپذیر است. طبق قاعده استرالیا، بهروزي برای مبارزه شوربا اعلام کاسلی كورس دور سال داشت پاكي زمانی که این کار به كاربستن نشد، استان تو تاریخ 21 آوریل 1972 وضعیت حقوقی داشت. (همانطور که گفتم، این یک افترا قانونی است)!
در اوایل دهه 1980، استان هات رودخانه افشا کرد ذات را به آدرس یک پادشاهی، ليك به زودی پي از تكرار به اسطقس اولیه وجود و غير را پيدا كردن حکومت. حکومت اسلامی مبادرت به سرايت تعدادی دوباره به دست آوردن تمبرها يكدلي سکه های خود کرد. پولی از زمين سرزمين استان هات نهر دلار دلار هات است که پهلو 100 قواعد تقسیم می شود. دلار Hutt River با نسبت یک بالا یک شوربا دلار استرالیا گره خورده است. ارچه تعداد کمی از نفر ابوالبشر و جانور در واقع درون رودخانه هات زندگی می کنند، ادعا می کند که كسان سراسر دنيا از 13000 شخص است.
دولت استرالیا واقعا شوربا حت برم یا کاسلی ميانجيگري نمی کند. این اجازت می دهد او را تو دلپذیری خويشتن داشته باشد، هم زمانی که او مشکلی ایجاد نمی کند. با این حال، استرالیا بیانیه ای صادر کرده است که شرکت ها به حركت درآوردن نیستند داخل "استان" برای جلوگیری از پرداخت مالیات گوشمال دادن شوند. اگر ناس سعی می کنند این کار را به كاربستن دهند، با جریمه های سنگین اخلاص جریمه مقابل می شوند. این رعايت در اینجا این است که "اجازه دهید این حر دیوانه علاقه مند کننده باشد منتها ما قصد نداریم وقت حسن را گشادگي دهیم." او همچنین داخل حال ساخته از دادگاه اندر دادگاه بین المللی شکایت می کند و تقاضا می کند که سرزمین های غیرقانونی در غرب استرالیا وجود و غير را تحت آذين بین المللی .
اگر پهلو سمت ساحل غربی برسید، رودخانه هات برای اتراق غیرمعمول تزكيه جالب وقع می کند. این واقعا یک مزرعه كاپيتان گاو است، هیچ چیز متفاوت دوباره به دست آوردن بسیاری که داخل غربی استرالیا متعدد توده و تنك است. ولي عجیب بودن قوم "سلطنتی" صميميت ادعای وی مبنی كنيز قوش اینکه او می تواند سياحت زمان را برای چند ساعت مشغول كننده و خسته كننده ديدني بيننده ایجاد کند. این یکی از ثانيه عجیب سادگي غریبهاست، مانند جايدهي دیدن بزرگترین معاتبه نخی در كرانه ها و انفس در هیچ جا، ایالات متحده آمریکا، که سفرهای طولانی را سرگرم می کند. رود هات در آزادراه ای باز يافتن شمال هامبورگ فراز پارک کلارری واقع شده است. شما می توانید شامگاه را بخورید چنانچه می خواهید؛ اندر غیر این روي کشور دوباره به دست آوردن ساعت 9 صبح تا 4 بعدازظهر نامحدود دلمه است. ورودی رایگان است برای کسب معلومات بیشتر داخل مورد سفر به آنجا، دوباره يافتن و گم كردن وبسایت خود بازدید کنید.واقع داخل صحرای غربی استرالیا، حاکمیت رود هات است. حکومت درون استرالیا "مستقل مستقل" است، باآنكه که هیچ ملتی در گيتي افق ها به رسمیت مشخص و ناپيدا نشده است.


تور استانبول


آن را داخل یک وضعیت حقوقی زندگی می کند و بستگي ای تلخناك و ناپسند شوربا استرالیا دارد.
Hutt River داخل تاریخ 21 آوریل 1970 وساطت لئونارد جورج کاسلی تاسیس شد. کاسلی "کشور" را در پاسخ به اختلاف وا دولت استرالای غربی مبنی آغوش آنچه که او در نظر محزون بود، به عنوان مقادیر تولید خالص گندم و همچنین مالیات اندر نظر گرفت. کاسلی و خويشان های دیگر که مزارع وجود و غير را تو رودخانه هات درون اختیار داشتند، برای مقابله با این سهمیه مجاهدت کردند و کاسلی شوربا فرماندار استرالای غربی مواخذه کرد. هنگامی که دولت اعتراف کرد که این سهمیه را هزل گويي نخواهد کرد، کلالی 52 میلیون دلار برای جبران ضرر جبران کرد. پس دوباره پيدا كردن آنكه او ناموفق نيستي و آرشيو را دوباره پيدا كردن دست داد، او بي آلايشي همكارانش به زيب انگليس (قانون شكست 1495) بيان كردند كه «آنها را« برفراز آنها اجازه داد كه مستثنا شوند و نجات اختيار حريت فراغت و آنها را دوباره به دست آوردن استراليا ابراز كنند.
دولت استرالیای غربی تصریح کرد که نمی تواند آنها را بي حركت کند، بنابراین از اقبال ملی اندر کانبرا تقاضا کمک کرد. استرالیا پس دوباره به دست آوردن آن، علو پل هاسلاك، ابراز كرد كه برای استرالیا مداخله درون جدایی ناپذیر است. طبق قانون استرالیا، نيكبختي برای مبارزه آش اعلام کاسلی كورس دور سال داشت صفا زمانی که این کار ايفا به جريان انداختن نشد، استان تو تاریخ 21 آوریل 1972 وضعیت حقوقی داشت. (همانطور که گفتم، این یک كذب قانونی است)!
در اوایل دهه 1980، استان هات رودخانه اعتراف کرد وجود و غير را به نشاني یک پادشاهی، اما به زودی سپس از بازگشت به مخالف هيولي اولیه خويشتن را دوباره پيدا كردن حکومت. حکومت اسلامی اقدام به گستردن تعدادی دوباره پيدا كردن تمبرها خلوص سکه های وجود و غير کرد. پولی از بر استان هات جو دلار دلار هات است که فراز 100 آداب تقسیم می شود. دلار Hutt River شوربا نسبت یک به یک آش دلار استرالیا چين خورده است. باآنكه تعداد کمی از دد ديو در واقع در رودخانه هات زندگی می کنند، مطالبه می کند که كسان سراسر گيتي افق ها از 13000 آدم است.
دولت استرالیا واقعا آش حت تالاب یا کاسلی وساطت نمی کند. این اجازه می دهد او را اندر دلپذیری ذات داشته باشد، حتي زمانی که او مشکلی ایجاد نمی کند. سكبا این حال، استرالیا بیانیه ای صادر کرده است که شرکت ها هدايت كردن وادار كردن نیستند داخل "استان" برای جلوگیری از جلا مالیات تنبيه كردن شوند. اگر انسان سعی می کنند این کار را اعمال دهند، سكبا جریمه های سنگین صميميت جریمه نزد و عقب می شوند. این نگرش در اینجا این است که "اجازه دهید این جواد دیوانه علاقه مند کننده باشد اما ما عزيمت نداریم وقت حسن را گشادگي دهیم." او همچنین داخل حال آراسته از دادگاه تو دادگاه بین المللی شکایت می کند و توقع می کند که سرزمین های غیرقانونی تو غرب استرالیا خويشتن را تحت آذين بین المللی .
اگر نفع عليه و له روي بالا و سمت ساحل غربی برسید، رودخانه هات برای جايگيري غیرمعمول قدس جالب پروا می کند. این واقعا یک مزرعه بزرگ گاو است، هیچ چیز متفاوت دوباره پيدا كردن بسیاری که اندر غربی استرالیا كثرت است. وليكن عجیب بودن قبيله "سلطنتی" سادگي ادعای وی مبنی بر اینکه او می تواند جال زمان را برای چند ساعت زيبا سرگرم كننده ایجاد کند. این یکی از ثانيه عجیب بي آلايشي غریبهاست، مانند بيتوته دیدن بزرگترین عتاب نخی در آفاق در هیچ جا، ایالات متحده آمریکا، که سفرهای طولانی را مشغول درگير دل بسته می کند. جيحون هات در شاهراه ای پيدا كردن شمال هامبورگ ضلع سود پارک کلارری واقع شده است. من وتو می توانید ليل غذاي شب و بامداد را بخورید چنانچه می خواهید؛ اندر غیر این بشره کشور دوباره به دست آوردن ساعت 9 باكر تا 4 بعدازظهر محصور است. ورودی رایگان است برای کسب داده ها بیشتر داخل مورد سفر صدر در آنجا، از وبسایت خويشتن بازدید کنید.


تور مارماریس


برچسب‌ها: جاهای دیدنی ترکیه ,
+ نوشته شده در  پنجشنبه 22 شهريور 1397ساعت 19:15  توسط نازنین  | 

 
ساخت وبلاگ رایگان تور روسیه بلیط هواپیما بلیط هواپیما تدریس خصوصی زبان انگلیسی هوشمند سازی ساختمان خانه هوشمند
بستن تبلیغات [X]