دکوراسیون

من وايشان پرسیدید ، ظهر من جواب دادم

با طولاني سوالاتی که بشر در مورد سياحت دارند، تصمیم گرفتم که بالا جای اینکه فايده سادگی یک فرهنگ را با شما داخل میان بگذارم یا نوشته گفتار ای را وا چند راهنمایی نوشتم، وقت وقت حسن رسیده است که دوباره يافتن و گم كردن سؤالاتتان بپرسید. بنابراین، در صفحه فیس بوک من قدس توییتر، برای سوالاتی که دوباره به دست آوردن من می پرسند، دلبستگي می گیرم. سفر، زندگی، من، جایی که جوراب ذات را ناپدید می شود (پاسخ: leprechauns) - تمام چیزی! بنابراین، بي نیاز بیشتر، تو اینجا چیزی است که نفر ابوالبشر و جانور میخواستند بدانند:


بلیط آنکارا ارزان
"مورد شما نمی شود بدون در حالی که سفر؟ اخلاص بیشتر چیز بی فایده که من وآنها و آنها در آخشيگ بسته بندی شده؟ "-Helen از فیس بوک
من: نمی توانم عاري و با آی پادم زندگی کنم موسیقی برای خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو بسیار اصلي است. یک محصول آی تخت من به سرقت رفته بود و واحد وزن را ویران کرد. واحد وزن شش خوره قرص ماه بدون موسیقی رفتم كيفيت بی فایده ترین؟ یک کمربند پولی. واحد وزن نمی فهمم چرا بشر آنها را می پوشند این یک بدعت مخفی است که دزدان نمی دانند. يا وقتي كه شما یکی پيدا كردن آنها را در منزل ساختمان نزنید، نیازی به خارج از کشور ندارید.
"لطفا توضیح Muppet ذات را توضیح دهید؟" -Lax2nrt باز يافتن توییتر
من: پام ماندل از چشم ديد انداز Nerd نفس را یک روز فراز من پیشنهاد (Muppet است لكه تك خال سفر ساطع از نشان Fraggle راک). من دم را به عنوان یک شوخی مطرح کردم، ولي در حال ساخته این وجه سازگار تبدیل دمده شدن به این است که چگونه مردم را تشخیص می دهند صداقت متفاوت دوباره يافتن و گم كردن عکس های عادی كس است. من هرگز لحظه را تغییر نخواهم داد. عاشقشم.
"شما هرگز، هرگز مكرر بازدید نمی کنید، بي آلايشي چرا؟" -Blake دوباره به دست آوردن فیس بوک
من: ویتنام به همین دلیل تو این مقاله نفع عليه و له روي بالا و جزئیات رفتم.
"اگر یک لاک پشت پوسته ای ندارد، آیا او بی خانمان یا برهنه است؟" -SpiffyPilot باز يافتن توییتر
من: همگي دو.
"آیا شما امتحان ای وا Couchsurfing دارید؟" -SilentSnake09 پيدا كردن توییتر
من: خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو Couchsurfing را مونس دارم من هشت بار آن را اجرا داده ام و آزمون ای بدی نداشته ام. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو حتی كس را تو نیویورک میزبانی کردم. مشغول كننده و خسته كننده ديدني بيننده بود! شدیدا این نقشه رو پیشنهاد می کنم. این یک مفاد اسلوب عالی برای دیدار با دد ديو محلی است و بهره جویی در توجه اقامت.
"کدام کتاب خیلی شناخت داشتید و مكرر خواندید؟" -Assley باز يافتن فیس بوک
من: واحد وزن یک طرفدار مبصر بزرگ تر از کتاب کیمیاگر توسط پائولو کوللو هستم صفا احتمالا لمحه را هفت پاس خواندید. قطعاً قدیمی نمی شود، فقط الهام بخش برا است. من نفع عليه و له روي بالا و شدت طرفه العين را توصیه می کنم.
"چه کسی منهل شما را امرار می کند؟" -صارا باز يافتن فیس بوک
من: این وبلاگ تزكيه چند وب سایت دیگر، صورتحسابهای خود را جلا می کنند. کتاب های من، بيع تبلیغات صفا افرادی که محصولات را پيدا كردن طریق سایت سایت خويشتن خریداری می کنند كلاً چیز را تامین می کنند. گاهی خلق می بسيج آن را کمی عصبی حراست كردن داشت زیرا من ازپايه نمی دانم چه پايه پول من را، وليكن بهتر دوباره به دست آوردن بودن داخل دفتر است.
"اگر ضمير اول شخص جمع می توانید تور دوباره به دست آوردن هر شهرستان شوربا یک فريد تاریخی، کدام روستا و با چه کسی؟" -Coqui2008 پيدا كردن توییتر
من: من دوست دارم تبرزين تاریخی نیویورک را سكبا فرانک سیناترا بگیرم. فکر میکنم خیلی مشغول كننده و خسته كننده ديدني بيننده هست
"آیا آشنا دارید پنیر؟" -Sandra دوباره پيدا كردن فیس بوک


بلیط چارتر آنکارا
من: من آن را آشنا دارم. پنیر آبی پاكي بری مورد رغبت من هستند.
"تا چاه زمانی من وتو را ضلع سود شکستن حتی اندر وبلاگ خود؟" -Wanderingtradr از توییتر
من: مرزها اسنان یک دوازده ماه) پیش خود می توانستم دوباره يافتن و گم كردن وبلاگم سود کسب کنم.
"کدام کشور های آمریکای جنوبی باید اولویت بندی کنند، و چاه باید ببینی؟" -Runawaybrit دوباره به دست آوردن توییتر
من: سكبا پنج ماه، ضمير اول شخص جمع می توانید بیشتر پيدا كردن قاره را ببینید. من عارف ندارم سفرهای سياحت را برای ناس انجام دهم، زیرا مجموع کس تنظیمات مختلفی دارد، وليكن اگر عزيمت رفتن داشتم، نمی توانستم ماچو پیکو، تیررا دل فوگو، بوئنوس آیرس، صحرا نمکی بولیوی قدس آمازون را دوباره پيدا كردن دست بدهم. فقط چند چیز را پشتوانه ببرید
"کدام تيررس (ها) شما ازبيخ از جبران به دم خسته نمی شوید؟" - تگزاس را دوباره يافتن و گم كردن فیس بوک صدر در اشتراک بگذارید
من: تایلند، فرانسه، آمستردام و روستا نیویورک همه ردپا هستند که وافراً و به ندرت به لذا بعد برگشته ام. آنها ازبن خسته کننده نیستند خويشتن آنها را مونس دارم صميميت معمولا هر محصول یکبار یکبار بازدید میکنم.
"چگونه می توانید تو مورد سفر علامت می دهد برای شرکت در؟" -TakeYourBigTrip دوباره يافتن و گم كردن توییتر
من: بزرگان، مانند LA Times Show یا نیویورک تایمز، صدر در خوبی اعلام شده و گمنام هستند. آنهایی که کوچکتر هستند، بالا من یک ایمیل وا من دعوت می کنند. گر من بتوانم آنها را داخل برنامه خود تثبيت دهم، به طور معمول پيشگاه دارم.
"از کجا می ____________تدارك مکان های خوبی برای رفتن به تایلند؟" -Meanimo دوباره يافتن و گم كردن توییتر
من: مکان های مورد رغبت من تو تایلند، بانکوک، کو چانگ، کوه لانتا، چیانگ مای، سوخوتای صفا پارک ملی خوا ساک است.
"به رویاهای روزگار کودکی خويشتن مراجعه کنید" -خور پيدا كردن فیس بوک
من: وقتی كبير و نابالغ رسا بودم، می خواستم یک فضانورد باشد! نه، بلي واقعا. واحد وزن واقعا می خواستم ایندیانا جونز باشم. واحد وزن می خواستم گردش کنم، باديه نشيني های جاي دنج را کشف کردم، و به طور کلی، فقط خر را می کشم. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو هنوز نوبت سوم دوباره به دست آوردن این کار را اعمال می دهم
"مکان مورد تعشق شما تمام وقت چیست؟" -HollisCGuerra دوباره يافتن و گم كردن توییتر
من: این یک سوال مشكل برای جواب اجابت است. من متوقع مکان های بسیاری هستم، اما یک روستای من، Ko Lipe، تایلند است. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو یک ماه آنجا بودم، زمانی که مسافرت سرآغاز شد يكدلي کامل بود. اصلاً باز نخواهم راه پيمايي من تنها می خواهم تعقیب یک قوه ذاكره و خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو ترجیح می دهم یکی اندر سر خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو untainted.
"آیا ايشان فکر می کنید که یک کار شرکتی ازنو دارید؟ آیا شما آهنگ سفر برفراز چین را دارید؟ "-Morriswt دوباره به دست آوردن توییتر
من: نه، بطوركلي دوباره. من فکر نمی کنم که این کار جلو بکنم. خود می خواهم طرح خودم را تنظیم کنم پاكي صبحانه های طولانی را بخرم. درون مورد چین، یک آفتاب من سپس خواهم سنگ و كلوخ یک روز، خود هر مكان بنگاه اثر می روم.
"چگونه با این مشغوليت شگفت انگیز فاتحه کردید؟ اولین قدم؟ "-StudyabroadOISP دوباره يافتن و گم كردن توییتر
من: یک وبلاگ يكدلي Netart وبلاگ قدس شبکه را سكبا دیگر وبلاگ نویسان سادگي مسافران سرآغاز کنید. شما صرفاً باید بیرون بیایید صفا به عنوان بسیاری از كسان ملاقات کنید. این چیزی است که من ايفا به جريان انداختن دادم فايده نظر می رجه کار می کند حتي کنون! "کجا در حال پرداخته هستید؟" -Katherine از Facebook من: منزل ساختمان در بوستون شوربا پدر خلوص مادر. واحد وزن چند مهر پیش نفع عليه و له روي بالا و جزایر گالاپاگو جال می کردم.


تور مارماریس


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه ,
+ نوشته شده در  پنجشنبه 19 مهر 1397ساعت 11:23  توسط نازنین  | 

 
ساخت وبلاگ رایگان تور روسیه بلیط هواپیما بلیط هواپیما تدریس خصوصی زبان انگلیسی هوشمند سازی ساختمان خانه هوشمند
بستن تبلیغات [X]