دکوراسیون

تبدیل آیفون و آی پد به میکروسکوپ

محققین دانشگاه Ulm آلمان معتقدند به سنت جدید مدخل سرپوش آشکار سازى میزان غلظت چدن در جریان خون با اندازگیرى سطح نوعى پروتئین به عنوان فریتین دست یافته اند. این پروتیین مسئول ذخیره سازى و جابه جایى پولاد در خون است. آنها این کار را با بهره وري از نوعی نانوالماس نیمه صنعتی انجام مى دهند. بنا بر تعاملات الکترواستایک بین نانو ذرات الماس و پروتئین فریتین، جاذبه مولکول هاى پروتئین با یونهاى آهن مغناطیس شده امکانپذیر مى شود. تصور مى شود که نتیجه این بررسى زورمند است فايده ستاني و زيان از سنسورهاى نانوالماس به ابزارى جهانى در تشخیص میزان سلاح در جریان خون تبدیل کرده و وقت حسن را یک رويه آزمایشگاهی معمول گرداند.


براى تجهیز كل میکروسکوپ به این مجموعه نورى جدید تنها ۲۰۰ دلار هزینه تخمین خورده شده است. بنابراین محققین معتقد هستند که از این آيين مى توان در تجهیز میکروسکوپ هاى آزمایشگاه ها با هزینه کمتر در جهت توسعه بهداشت و درمان باب کشور هاى مختلف فايده ستاني و زيان نمود.
پاندورا ویروس (Pandoravirus) اندازه‌ای نوبت برابر مگاویروس داشته و دارای کد ژنتیکی عجیبی است که باب هیچ همسان تعزيه دیگری تاکنون مشاهده نشده است. دکتر «ژان میشل کلاور» از محققان دانشگاه اکس مارسی با بررسی هدف هایی از پاندورا ویروس در محلول ذوب خوي بزاق های مناطق ساحلی شیلی و استرالیا، موفق به کشف این ویروس شده است.

رفراکتومتر


بازوهای این گجت، دارای پایه های کوچکی هستند تا بتوانید بدون استفاده از يد ارتباط مجموعه پروسکوپ و آی دیوایس را به کار ببرید.پروسکوپ برای تمام آی دیوایس ها به قیمتی حدود 150 دلار از باز اکنون مستعد خرید است.


برچسب‌ها: تجهیزات و لوازم آزمایشگاهی ,
+ نوشته شده در  چهارشنبه 18 فروردين 1395ساعت 10:12  توسط نازنین  | 

 
ساخت وبلاگ رایگان تور روسیه بلیط هواپیما بلیط هواپیما تدریس خصوصی زبان انگلیسی هوشمند سازی ساختمان خانه هوشمند
بستن تبلیغات [X]