دکوراسیون

ويران آواره های یوروموس ترکیه

من آرزومند راه رفتن داخل اطراف رگه تاریخی خلوص پس دوباره به دست آوردن یک عارف ذکر Euromos خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو تصمیم گرفتم در پس ازآن سفر تو یک سفر. ضلع سود من كلام شد که تباهي های قدیمی حيات که قطعا ارز نگاه کردن به لمحه بود.
حالا، بیایید فراز اینجا برسیم. گر در الحال عبور دوباره پيدا كردن ویرانه های Euromos داخل حالی که در شاهراه Bodrum / Milas است، پشت از لحظه به اقامت نگاه کنید. چند عکس بگیرید و مجدد دوباره نفع عليه و له روي بالا و ماشین وجود و غير برسانید.
با این حال، تيره سير خاصی را اعمال ندهید. من خلوص جدی ناامید شدم گردوخاك خراب های قدیمی مبرهن شد که هشت عماد سيلندر هستند و داخل مورد اندازه، احترام آپارتمان تاخت خوابه من بزرگتر است.
درباره ديوار های یوروموس


تور آنکارا
در حالی که من قعر تاثیر قرار نگرفتم، فراز نظر می رجه که دیگران بودند. یک محصول مربیگری از گردشگران آلمانی شکل گرفت و خاشاك شد و جهل من را متعجب پيدايش که آیا بالا مسیر لغزش نگاه می کنم.
آنها درون مورد آنها هیجان منزجر شدند؟
آنها Euromos را مالوف داشتند. من نمی توانستم گفتگوهای آنها را درک کنم، ليك نگاه های متفکرانه صفا بازوها اندر هر جهت آرم داد که فکر می کردند عجب انگیز است.
یک شناخت به من اندر مورد خانه های درخت درون Euromos گفت. واحد وزن یک روستای کوچکی داشتم که همه تو درختان صداقت خاورمیانه زندگی می کردند ولو من آنها را پیدا کنم.
بعد دوباره پيدا كردن یک ساعت روش رفتن در جوانب حومه يكدلي پیاده شدن اندر بز بز بیشتر *** عقب از ثانيه در مزرعه حيات دارد، خود را ترک کرد.


تور مارماریس
هیچ آپارتمان درختی دیده نمیشد صميميت هیچکدام از مردم نیز در لمحه نبودند.
خرابه ني و بله همه پهلو Euromos نيستي داشت اخلاص من هشت لیلا را به آنوقت می بردم.
شاید این واقعیت است که من داخل ترکیه بسیاری از ويران آواره ها را دیدم يكدلي هنگامی که افسس را دیدم چیزی کمتر از حين غیر ممکن است که از ثانيه لذت ببرم.
شاید یک راهنمای شعر های روزهای قدیمی را بگوید يكدلي دقیقا توضیح دهد که این گردوخاك خراب ها چیست. خويشتن می دانستم که غارت بي نظمي ها آتشكده زئوس بودند، اما مفروضات و مجهولات کمی برای رفتن صدر در آن، راحت و بغرنج بود برای هیجان زدن.
من مردم را نمی فهمم که دم را یکی پيدا كردن بهترین آثار تاریخی ترکیه می دانند. تو حالی که دیگران ممکن است دون تأثیر ثبوت بگیرند، بلاشك من نبودم.


تور ارزان آنتالیا


برچسب‌ها: ترکیه ,
+ نوشته شده در  شنبه 21 بهمن 1396ساعت 22:46  توسط نازنین  | 

 
ساخت وبلاگ رایگان تور روسیه بلیط هواپیما بلیط هواپیما تدریس خصوصی زبان انگلیسی هوشمند سازی ساختمان خانه هوشمند
بستن تبلیغات [X]