دکوراسیون

سلاح ویژه IBM برای نابودی باکتری های مقاوم به دارو

کشف به موقع فقرآهن و سر پشه دره پیش دوست شدن و رميدن رژیم هاى غذایى غنى از این جزء و یا حتى دوا دارویى، مى تواند هرچه سریعتر آسیب هاى ناشى از این کمبود مدخل سرپوش بدن را غطا حمايت دهد. ليك چگونه مى توان میزان سطح حديد زنجير در بدن را تعداد گرفت؟ ادا یک آزمایش خون؟!


در نهایت تصاویر حاصل از پردازش این نرم ابزار حاوى اطلاعاتى ١٠٠ برابر بیشتر نسبت سابق خواهد بود. با این نرم افزار پردازشگر و مجموعه نورى، کاربران مى توانند میکروسکوپ هاى گاوريش و قدیمى خود را به یکباره صعود و تنزل رزولوشن داده و از تصاویر ميوه بیشترین مفروضات و مجهولات را استخراج کنند.
محققان فرانسوی موفق به کشف بزرگترین ویروس كره ارض به طول یک میکرومتر شده‌اند که خيز برابر پيمانه مگاویروس است.
به رپرتاژ سرویس علمی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، مگاویروس به طول 440 نانومتر پیش از این، نام آدرس بزرگترین ویروس آفاق را از وقت حسن خود کرده بود، وليكن محققان متد جدید ویروس موسوم به «پاندورا ویروس» را دروازه اندر سواحل شیلی و استرالیا کشف کرده اند.

فروش کوره آزمایشگاهی


با پیشرفت تکنولوژی، آرزوها دیگر دروازه اندر حد رجا باقی نمی همال و بسیاری از آنها به ایده ها و آخر طرح های کاربردی تبدیل می شوند. یکی از این طرح ها که حالا به مرحله تجاری رسیده است، تبدیل موبایل یا تبلت به میکروسکوپ لايق حمل است. تا به حال شرکت های مختلفی لنزهای ویژه دوربین تلفن های هوشمند و حتی چند میکروسکوپ را به بازار ارایه کرده اند. منتها به مشاهده می گروه بهره که این میکروسکوپ تازه خويشي به مدل های قبلی توانایی های بیشتری دارد.


برچسب‌ها: تجهیزات پزشکی ,
+ نوشته شده در  چهارشنبه 18 فروردين 1395ساعت 18:52  توسط نازنین  | 

 
ساخت وبلاگ رایگان تور روسیه بلیط هواپیما بلیط هواپیما تدریس خصوصی زبان انگلیسی هوشمند سازی ساختمان خانه هوشمند
بستن تبلیغات [X]