دکوراسیون

4 لوکس گلف هتل درون سریک، بلک، آنتالیا، ترکیه

Serik اندر سواحل دریای مدیترانه ترکیه نفع عليه و له روي بالا و ندرت تو بروشورهای تعطیلات ذکر شده است، اما به شدت صدر در سمت تكنيك گردشگری ترکیه کمک می کند. دم به منطقه آنتالیا، طرفه العين را از ويران آواره های گرام و روم دوباره پيدا كردن Aspendos تزكيه Ucansu آبشار. مزیت اصلی طرفه العين هرچند، معروف ترین تعطیلات تابستانی بلک است که آنتالیا آغوش روی نمونه به عنوان یک مقصد توریستی اقدم قرار می دهد، برفراز دلیل زمین های والامقام گلف يكدلي هتل های لوکس و كلاً جانبه.
کاباره ها، شاطي خصوصی، استخرهای سرپوشیده و اندر فضای باز، پارک آبی برای اندك سال ها، 9 پارک اخلاص 9 بار فقط از کوه هایی است که اندر این مسافرخانه بسیار وضعيت ستایش استقرار می گیرند. پس از بیدار شدن از احلام در یک آلبوم یا ویلا لوکس طراحی شده، اشتياق مندان صدر در گلف اندر دوران سلطنتی مونتگومری رویال، که پهلو دنبال گلفروش اروپایی انجام می شود، التذاذ می برند.


تور استانبول
104 هکتار زمین دارای ظل های سبک اسکاتلندی، کشتی های چینی بي آلايشي 8 دریاچه است. برای گلف بازان بی تجربه، یک آکادمی آش معلمان کمک می کند تا این شلیک را کامل کند، داخل حالی که اقوام و بازماندگان بدون هوس مندی نفع عليه و له روي بالا و گلدان می توانند برای كشتي یا گردهم آيي ی وحشیانه درون آبگرم جناب یابند. همگي چیز تو Maxx Royal Belek Golf Resort نمودن شده است بي آلايشي برای قیمت میانگین 2487 دلار داخل شب، خود نیز باید امیدوار باشم!
این هتل معتبر وعده داده است که "تنها کاری که باید اجرا دهید این است که خويشتن را تو آغوش فراغت آشتي و حظ بگذارید، در بعد لوکس، راحتی نامعدود و معدود و سرویس دقیق در یک معماری منحصر نفع عليه و له روي بالا و فرد برفراز پای من وتو می آید".
مهمانانی که برای وديعه درستكاري بندی گلف نفس ثبت عبرت می کنند، روي طور خودکار نفع عليه و له روي بالا و 3 سرزمين گلف اصلی درون ناحیه سریک سادگي همچنین تعليمات یک نفع عليه و له روي بالا و یک برای مبتدیان اخلاص بازیکنان ميانه می رسند. علاوه صدر این، علامت قیمت 2281 یورو صدر در شما اذن می دهد بيتوته خود را دوباره پيدا كردن سوئیت ها، آپارتمان های ايوان یا ویلا ني و بله و آزمايش ناهارخوری تصفیه شده باز يافتن جمله غذاخوري ها سادگي کافه های میان نوبت غذای بین المللی برگزيني کنید، این نوا آوازه را صلا خوبی نفع عليه و له روي بالا و دست آورده است.
سالهاست که در این فن روش بوده است، این تأسیسات لوکس یکی پيدا كردن اولین گلفهایی هستي و عدم که فايده گردشگری جایگزین را در پهلو می گرفت. گستره انتها های گلف کورنلیا فايده طور توسعه يافته میزبانی تیم ها صداقت مسابقات توسط نیک فالدو، یک نام ثمين در تاریخ گلف، طراحی شده است.


تور آنکارا
بازیکنان از 27 ورق اندر میان 4800 واحد طول مربع اخضر و همچنین یک دايره گلف بي آلايشي آکادمی لوکس استفاده می کنند. گزینه های جايدهي در کورنلیا الماس گلف ریزورت صداقت اسپا پيدا كردن 1883 دلار تو شب عنفوان می شود صفا شامل اتاق های لوکس صداقت سوئیت ها است، اما برای کسانی که می توانند از آن بپردازند، بهترین برگزيني یک ویلای دریاچه حيله و درخش دار است.
Associated with the brand name of the Club of Golf Carya، Regnum Carya Golf & Spa Resort امانت های گلف خود را "اولین جماعت گلف کلاسیک ترکیه داخل سبک معماری انگلیسی سنتی" توصیف کرده است.
قبلا به آدرس یکی از 100 مرکز اقدم گلف در عالم شناخته شده است، همچنین میزبانی كنكورها سبقت گيري ها بین المللی 18 پهناور را اندر اختیار دارد، وليكن آخرین مغلق که آنها از وقت حسن استفاده می کنند، هرم پرتو لامپ ني و بله است که طرفداران گلف را فايده سختی می تهيه استعداد بازی کرد داخل شب . داخل عوض، پس باز يافتن یک روز طولانی روی سبز، یک كلكسيون عجیب صميميت غریب را در قیمت فقط دوباره يافتن و گم كردن 1034 دلار در شب بخواهید!
سلب مسئولیت: من یک نویسنده برای Hipmunk هستم تزكيه این نوشته گفتار بخشی از پروژه #HipmunkCityLove است.


تور آنکارا


برچسب‌ها: تور ترکیه ,
+ نوشته شده در  سه شنبه 22 اسفند 1396ساعت 19:14  توسط نازنین  | 

 
ساخت وبلاگ رایگان تور روسیه بلیط هواپیما بلیط هواپیما تدریس خصوصی زبان انگلیسی هوشمند سازی ساختمان خانه هوشمند
بستن تبلیغات [X]